Padangų slėgio davikliai – montavimas ir programavimas Vilniuje

Profesionaliai montuojame, programuojame, testuojame padangų oro slėgio daviklius TPMS. Galime pasiūlyti žinomų OEM gamintojų HUF, SCHRADER, ALCAR padangų oro slėgio daviklius – sensorius. Dėl konkretaus atitikimo Jūsų automobiliui parašykite į el. paštą (servisas@ugrimina.lt) ar ba susisiekite telefonu 8 615 52532.

Nuo 2012 metų lapkričio 1 dienos Europos Sąjungoje visuose naujuose automobilių modeliuose turi būti įrengta padangų slėgio stebėjimo sistema (angl. Tyre Pressure Monitoring System arba TPMS)
Padangų slėgio sistemos paskirtis – automatiškai sekti padangų oro slėgio pokyčius ir informuoti vairuotoją apie pavojingą slėgio kritimą arba jo padidėjimą, taip pat apie nesandarų vožtuvą ar daviklio gedimą. Svarbiausia šios sistemos dalis – individualūs ant kiekvienos padangos oro vožtuvo sumontuoti padangų slėgio davikliai, siunčiantys signalus į sistemos bloką. Netinkamas slėgis – tai blogesnis sukibimas su kelio danga, skirtinga automobilio ašių apkrova ir ilgesnis stabdymo kelias.

Padangų slėgio daviklio veikimas yra nesudėtingas. Oro slėgis pro mažą angą veikia pjezo kristalų membraną. Slėgio skirtumas iškart pakeičiamas įtampos skirtumu. Duomenys perduodami į imtuvą radijo signalu. Daviklis veikia mažos baterijos pagalba. Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad jutikliai yra trapi įranga, todėl dažnai sugadinami nepatyrusiems meistrams keičiant padangas. Keičiant padangas nepamirškite įspėti specialistą, kad tokie jutikliai yra įrengti – tai padės išvengti jų sugadinimo ar pametimo!

Nepripūstos padangos, lygiai taip pat kaip ir nereikalingi daiktai, vežiojami automobilio bagažinėje, ar neuždaryti mašinos langai didina degalų sąnaudas. Efektyviai bei protingai vairuojant ir prižiūrint automobilį didinamas keleivių saugumas ir tausojama aplinka.

Padangų slėgio davikliai