Vairo mechanizmo, važiuoklės ir pakabos remontas

Jūs verti patogiai ir saugiai važiuoti bet kokiu keliu: miesto gatvėmis ar užmiesčio plentu. Atliksime tikslų ir kokybišką vairo mechanizmo, važiuoklės ir pakabos remontą.

Variklio remontas

Variklis – sudėtingiausias ir svarbiausias Jūsų autmobilio komponentas, pilnas judančių detalių ir mechanizmų. Variklio gedimai gali būti labai komplikuoti, o dažnai ir brangūs, todėl taupant Jūsų laiką ir pinigus, svarbu gerai diagnozuoti gedimą ir parinkti tinkiausią sprendimą. Užsidegus variklio perspėjimo signalui, būtinai atvykite pas mus.

Pavarų dėžės, transmisijos remontas

Automobilio transmisija perduoda variklio sukurtą energiją varantiesiems ratams ir taip verčia judėti automobilį. Šiuolaikinės pavarų dėžės, ypač automatinės, vis dažniau valdomos kompiuteriais, yra sudėtingos ir reikalauja specifinių žinių.

Ugrimina - geras autoservisas Vilnius

 

Ugrimina - geras autoservisas Vilnius

Elektros ir elektronikos sistemų remontas

Elektronika šiuolaikiniuose automobiliuose tampa vis svarbesnė ir sudėtingesnė. Automobilio kompiuteriai valdo daugelį kitų jo mazgų. Labai svarbu nuolat gilinti specializuotas žinias ir gerai išmanyti naujausias sistemas, kad automobilis važiuotų tvarkingai ir visada užsivestų rytais.

Kondicionierių ir šildymo sistemų remontas

Lietuvoje vasaros karštos, o žiemos – šaltos. Todėl leiskite paruošti Jūsų automobilį bet kokioms oro permainoms.

Alyvos ir filtrų keitimas

Alyvos ir pagrindinių filtrų pakeitimas yra viena dažniausių ir greičiausių automobilio priežiūros priemonių. Kartu tai paprasčiausias būdas užtikrinti sklandų automobilio naudojimą ir išvengti rimtesnių gedimų. Užsirašykite vizitui ir mūsų meistrai pasiūlys tinkamiausią Jūsų automobiliui alyvą ir kokybiškus filtrus bei greitai sutvarkys šį einamąjį aptarnavimą.

 

Padangų montavimas

Padangų montavimas, ratų geometrija – tinkamos ir kokybiškos padangos, ratų suvedimas lemia labai daug – važiavimo saugumą, komfortą, degalų sąnaudas ir kitų detalių dėvėjimąsi. Po važiuoklės remonto, nelygiai dėvintis padangoms ar smūgių į ratus atliksime ratų suvedimą ir parinksime tinkamiausias kokybiškas padangas Jūsų automobiliui.

Stabdžių priežiūra ir remontas

Siūlome tik žinomų gamintojų kokybiškas dalis, todėl tikrai žinosite, kad Jūsų stabdžių sistema patikima, o Jūs ir Jūsų artimieji kelyje – saugūs.

Ruošiatės kelionei į užsienį?

Vienas svarbiausių dalykų – kad Jūsų automobilis būtų techniškai tvarkingas, Jūsų artmieji saugūs, o Jūs – užtikrintas, kad neteks ieškoti serviso pakeliui. Išsamiai patikrinsime automobilio mazgus, svarbiausius ilgoje kelionėje ir patarsime į ką būtina atkreipti dėmesį.

Paruošimas techninei apžiūrai

Išsamiai patikrinsime Jūsų automobilį pagal techninės apžiūros reikalavimus, rastus trūkumus greitai pašalinsime, o Jūs techninės apžiūros stotyje neužtruksite ilgiau, nei būtina.