DSC_0674 long

Ugrimina – jau 14 metų veikiantis autoservisas Vilniuje.

Teikiame visas techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Visus šiuos metus mes sąžiningai dirbame, kad pasirūpintume visais Jūsų automobilio priežiūros rūpesčiais kokybiškai, greitai ir už konkurencingą kainą. Labai vertiname kiekvieną apsilankiusį pas mus, todėl beveik visi mūsų klientai patiki savo automobilius mums daugelį metų ir grįžta netgi pakeitę savo transporto priemonę!

Mūsų autoserviso meistrai nuolat kelia savo kvalifikaciją, gilinasi į techninę literatūrą ir naudoja pažangią įrangą, kad galėtų aptarnauti vis sudėtingėjančius modernius automobilius. Kvalifikuotai pasirūpinsime tiek einamąja priežiūra, tiek ir sudėtingais visų markių automobilių ir mikroautobusų remonto darbais. O taip pat suteiksime ir aibę papildomų paslaugų: pakaitinį automobilį, automobilio pasiėmimą ir pristatymą iš ir į Jūsų biurą ar namus. Serviso laukiamajame galėsite pasivaišinti kava ir pasinaudoti nemokamu Wifi.

Automobilius taisome pasitelkdami visą savo patirtį ir žinias, todėl visiems darbams suteikiame neribotą, o detalėms – 12 mėnesių garantiją.