DSC_0697

Pirmiausia, esame dėkingi, kad svarstote Ugriminos servisą savo automobilio remontui. Esame pasiruošę suteikti kokybiškas ir sąžiningas paslaugas, dėl beveik visi mūsų klientai patiki savo automobilius mums daugelį metų ir grįžta netgi jau pakeitę savo transporto priemonę.

Pagrindinės mūsų klientų pasitikėjimo priežastys yra šios:

  • Visiškai pasitikime savo atliekamu darbu, todėl suteikiame jam neribotą, o keičiamoms naujoms detalėms – 12 mėnesių garantiją. Taip yra todėl, kad visada pirmiausiai klientams siūlome patikimų ir žinomų gamintojų dalis, kurios tarnauja ilgai. Galima taupyti perkant pigiausias detales, tačiau beveik visada tai grįžta pakartotiniais remontais.
  • Dirbame jau 13 metų. Jaunoje Lietuvos autoservisų rinkoje tai – solidus skaičius. Per tiek metų pelnėme klientų pasitikėjimą ir daugelį jų pažįstame asmeniškai.
  • Labai patyrę meistrai. Rūpinamės, kad visi mūsų meistrai dirbtų kokybiškai, gilintųsi į techninę literatūra ir mokėtų naudotis naujausiais įrankiais ir įranga. Esame įsitikinę, kad stipri komanda yra serviso sėkmės pagrindas.
  • Pakaitinis automobilis. Visiems serviso klientams suteikiame pakaitinį automobilį tik už 50 Lt per dieną, o nuolatiniams klientams, pasirašiusiems transporto techninės priežiūros sutartis, dar geresnėmis sąlygomis. Todėl palikus savo automobilį pas mus, Jums nebereikės rūpintis papildomu transportu remonto metu.
  • Automobilio paėmimas ir pristatymas (nuo durų iki durų). Paskambinkite mums ir mes susitarsime, kaip paimsime Jūsų automobilį remontui, o po to – grąžinsime. O Jūs negaišite savo laiko važiavimui.
  • Mes malonūs žmonės ir beveik visus savo klientus pažįstame asmeniškai. Lyginant su didžiausiais servisais, esame mažesni ir šnekame Jūsų kalba. Klauskite visų rūpimų klausimų, pabendraukite su Jūsų automobilį taisiusiu meistru ar tiesiog pasivaišinkite kava ir pasinaudokite Wifi.
  • Visada konkurencinga kaina. Niekada netaupome panaudodami pigiausias detales arba samdydami nevykusius meistrus. Investuojame į įrangą ir kompetencijas. Tačiau nuolat ieškome būdų sumažinti Jūsų kaštus ten, kur tai įmanoma ir nekenkia paslaugų kokybei. Todėl galite būti tikri, kad gaunate daugiausiai vertės už savo pinigus.

 

Ugrimina – autoservisas Vilniuje, kuriuo galite pasitikėti!